/ 11 stycznia, 2021

Zapraszamy na pierwszy w nowym 2021 roku, a zarazem kolejny dzień depilacji laserowej LightSheer w Dermie! Sezon na depilację laserową jest już w pełni dlatego tym bardziej zachęcamy do skorzystania z depilacji! Co to oznacza, że sezon na depilację jest w pełni? Wyjaśnimy to poniżej!

Z okazji nowego roku przygotowaliśmy również dla Was promocję:

  • trwała depilacja pach w cenie 150 zł aż do końca rekomendowanej serii (5 zabiegów)! (cena dotychczasowa: 179zł)
Efekt depilacji laserowej po 5 zabiegach – LightSheer DESIRE – Dermie Kosmetologia Estetyczna

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej w zimie?

Zimą, kiedy nasza skóra narażona jest na mniejszą ilość promieniowania słonecznego niż podczas słonecznego lata, istnieje możliwość wykonania depilacji laserowej okolic które narażone są na szkodliwe działanie promieni słonecznych, takich jak np.

  • twarz/wąsik,
  • ręce,
  • nogi czy też uda.

Jest to idealna okazja i ostatni dzwonek na depilację laserową przed nadchodzącym latem 2021!

Nie zwlekaj do ostatniej chwili – aby uzyskać długotrwały efekt zalecane jest wykonanie 3-5 sesji depilacji laserowej w odstępach minimum 4 tygodnie (w zależności od depilowanej strefy). Dzięki temu, iż w Dermie organizujemy dni depilacji laserowej co około 4 tygodnie, nie musisz się martwić i pamiętać o terminie następnej wizyty – dni dobieramy według preferencji klientów biorących udział w danym cyklu depilacji laserowej!

Jak działa depilacja laserowa i jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazania i zalecenia przed zabiegiem szczegółowo opisujemy w naszym artykule na stronie https://dermie.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Do depilacji laserowej używamy lasera LightSheer Desire, najnowszego, najszybszego i zarazem najmocniejszego systemu z cenionej na całym świece serii, uchodzącej za najskuteczniejszy laser w fotodepilacji. To nowoczesne urządzenie, jego działanie polega na dokładnym podgrzaniu oraz usunięciu elementów cebulki włosowej. Pozostałe komórki skóry pozostają nienaruszone, dlatego jego używanie jest bezpieczne dla organizmu człowieka – laser działa tylko na konkretną powierzchnię skóry, nie wpływając przy tym na inne funkcje czy narządy. Po interwencji lasera Light Sheer DESIRE włosy usuwane są na stałe.

Najbliższy dzień depilacji laserowej to: najbliższa ŚRODA (13.01.2021).

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj dogodną godzinę wizyty:

Zapraszamy!
Dermie Kosmetologia Estetyczna
Rzeszów ul. Widokowa 1/1L
tel. 665716287

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*