/ 7 maja, 2019

Glamour Me – zabieg bankietowy Charmine Rose w Dermie Kosmetologia Estetyczna.

Glamour Me (Charmine Rose) – prestiżowy zabieg bankietowy dla idealnego wygładzenia i modelowania twarzy, ze szczególnym uwzględnieniem jej owalu oraz szyi.
Najskuteczniejsze na:

  • Cerę wymagającą błyskawicznego wygładzenia, napięcia i nawilżenia,
  • Opadający owal twarzy,
  • Wiotką skórę szyi,
  • Przygotowanie do ważnego wyjścia.


Zabieg pozwala uzyskać natychmiastowy efekt liftingu twarzy i szyi. Dostarcza składników wypełniających i napinających, wygładza, rozświetla, intensywnie nawilża, pobudza mięśnie do pogłębiania efektu liftu! Zabieg świetnie sprawdza się jako efekt bankietowy lub w serii 6 zabiegów raz w tygodniu.

Koszt – zabieg bankietowy Glamour Me.

Cena wykonania jednego zabiegu w naszym gabinecie to 160 zł. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Zaleca się wykonanie serii zabiegów w celu uzyskania najlepszych i długotrwałych efektów. Więcej informacji można uzyskać w naszym gabinecie, lub kontaktując się z nami za pomocą naszego facebooka lub telefonicznie pod numerem telefonu 665716287. Zapraszamy!

Pozostałe informacje o zabiegu bankietowym.

Bogactwo składników aktywnych – kwasu hialuronowego, peptydów biomimetycznych, DMAE, ceramidów, oraz aktywne techniki głęboko stymulujące tkanki i mięśnie czynią zabieg niezwykle skutecznym i przyjemnym w odbiorze. Przekonaj się na własnej skórze jak wspaniałe działa! Umów się na wizytę online lub telefonicznie.

Charmine Rose w Dermie.

Od dłuższego czasu nasz gabinet współpracuje z profesjonalną marką kosmetyków Charmine Rose. W swojej ofercie posiadamy liczne produkty kosmetyczne do pielęgnacji domowej. Zadbaj o swoją skórę, zapytaj o kosmetyki Charmine Rose w naszym gabinecie, a dobierzemy produkty spełniające twoje oczekiwania! Pełną listę produktów marki Charmine Rose i wiele więcej znaleźć można na naszym sklepie internetowym (kliknij tutaj).

glamour-me-charmine-rose-dermie-rzeszow

Bądź na bieżąco, sprawdź naszego Facebook’a!

Sprawdź pozostałe wpisy.

Share this Post