/ 25 września, 2019

promocja-banner-dermie-kosmetologia-estetyczna

Jesienny relaks w dermie - promocja na wybrane zabiegi

Dbanie o klientów to nasza najważniejsza cecha. Dlatego też regularnie umożliwiamy Państwu skorzystanie z ulubionych zabiegów z dziedziny kosmetyki lub kosmetologii estetycznej w znacznie niższych cenach! Staramy się również dostosować naszą ofertę do potrzeb naszych klientów wprowadzając zabiegi sezonowe, które są rozwiązaniem najbardziej uciążliwych problemów z którymi każda kobieta spotyka się, na przykład podczas mroźnej zimy, czy też upalnego lata, które niespodziewanie już od kilku dni jest przeszłością. 

Lato za nami, a wiec pora przygotować się na czas jesieni. Jest to pora roku podczas której najczęściej ogarnia nas zmęczenie psychiczne i niechęć do wszystkiego. Aby pomóc naszym klientom przetrwać tą jakże ponurą i pozbawioną kolorów porę roku, zorganizowaliśmy jesienną akcję promocyjną w naszym gabinecie! 

Przygotowane zostało aż pięć pakietów idealnych na jesienną aurę, w niezwykle okazyjnych cenach. Dodatkowo w trosce o jak najlepsze samopoczucie naszych klientów, do każdego zabiegu w promocyjnej cenie oferujemy jeden z sześciu wybranych masaży GRATIS!  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą efektownych jesiennych zabiegów promocyjnych poniżej.

 

Pozostałe wpisy

Share this Post