/ 22 lipca, 2019

Peeling kawitacyjny + maska algowa

Peeling kawitacyjny + maska algowa


Głębokie oczyszczenie skóry i złuszczenie martwego naskórka,


Wygładzenie i odżywienie skóry


Pozbycie się sebum,przywrócenie naturalnego kolorytu


Jak działa peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem kosmetycznym, który cieszy się stale rosnącą popularnością. Tak naprawdę to w regularnym wykonywaniu tego zabiegu kryje się sekret zachowania zdrowej, pięknej i promiennej cery na długie lata. Większość kobiet z pewnością korzysta w domu z kosmetyków usuwających martwy naskórek, ale to niestety za mało. Tylko połączenie domowych metod z peelingiem kawitacyjnym, który wykonywany jest w gabinetach kosmetycznych, można uzyskać naprawdę dobre efekty: wygładzenie, odmłodzenie i masaż – twoja skóra ci podziękuje!

Choć złuszczanie martwego naskórka może nam się kojarzyć z fizyczną ingerencją w skórę twarzy, to jednak zabieg peelingu kawitacyjnego jest zupełnie bezbolesny i absolutnie bezinwazyjny. Sekret pozbywania się martwego naskórka oraz nadmiaru sebum tkwi w ultradźwiękach, którymi „atakowana” jest nasza skóra.

Jakie są efekty peelingu kawitacyjnego z maską algową?

Już jedna sesja peelingu kawitacyjnego może przynieść zaskakująco dobre efekty. Efektami peelingu kawitacyjnego jest przede wszystkim:

 • głębokie oczyszczenie skóry;
 • wygładzenie cery;
 • wyraźne odświeżenie;
 • przywrócenie naturalnego kolorytu;
 • odżywienie skóry.

Ogromną zaletą ultradźwięków jest dodatkowo delikatne masowanie naszej skóry i tym samym „zachęcanie” jej do wzmożonej produkcji kolagenu, który odpowiedzialny jest za elastyczność skóry i opóźnienie pojawiania się zmarszczek. Tak naprawdę nikt nie powinien specjalnie zastanawiać się nad tym, czy poddać się peelingowi kawitacyjnemu, czy może pozostać tylko przy domowych metodach na złuszczanie naskórka. Niezależnie od rodzaju cery oraz problemów z nią, każdej osobie przyniesie on mnóstwo korzyści.

Skóra sucha a peeling kawitacyjny

Przy skórze suchej nastąpi wyraźne wygładzenie zmarszczek oraz nawilżenie skóry.

Skóra tłusta a peeling kawitacyjny

Dla skóry tłustej usunięty zostanie nadmiar sebum, skóra odzyska naturalny kolor i zdrowy wygląd, a do tego wyraźnie zmniejszy się wydzielanie sebum w przyszłości.

Skóra normalna a peeling kawitacyjny

Również przy cerze normalnej warto wybrać się od czasu do czasu na zabieg peelingu kawitacyjnego. Wzmożona produkcja kolagenu oddali od nas wizję skóry pełnej zmarszczek, a i zyska ona naprawdę wiele na swoim ogólnym wyglądzie.

Ultradźwięki delikatnie rozmasują twoją skórę. Zabieg nie trwa długo, a jego przeprowadzenie jest świetną okazją na dodatkowe odżywienie skóry poprzez inne zabiegi kosmetyczne. Skóra po takim dogłębnym oczyszczeniu będzie bowiem doskonale przyjmowała różne składniki odżywcze. Należy jednak pamiętać o tym, że są pewne przeciwskazania dla wykonania zabiegu. Peeling kawitacyjny nie jest wskazany dla:

 • kobiet w ciąży;
 • cierpiących na nowotwory,
 • padaczkę lub osteoporozę;
 • zmagających się z zakażeniami skóry;
 • mających problemy z niewydolnością krążenia;
 • osób korzystających z rozrusznika serca lub posiadających implanty z metalu.

Sprawdź pozostałe wpisy

dermie-depilacja-laserowa
Depilacja laserowa – wakacyjna promocja 2021

Depilacja laserowa Dermie Rzeszów – wakacyjna promocja 2021

Pielęgnacja domowa podstawą pięknej cery

To właśnie codziennie dbanie o naszą cerę jest kluczem do sukcesu. Prawidłowe oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie to działania, które korzystnie wpływają na naszą skórę oraz nie zajmują zbyt dużo cz…

depilacja-laserowa-dermie-styczen-2021
Pierwszy w 2021 roku dzień depilacji laserowej LightSheer w Dermie!

Zapraszamy na pierwszy w nowym 2021 roku, a zarazem kolejny dzień depilacji laserowej LightSheer w Dermie! Sezon na depilację laserową jest już w pełni dlatego tym bardziej zachęcamy do skorzystania z…

#DermieBOX - zestaw prezentowy dermie na święta
Nowość! Autorski personalizowany zestaw prezentowy #dermieBOX!

Już jest! Nasz autorski zestaw prezentowy pod choinkę i na gwiazdkę! Od dziś udostępniliśmy możliwość dowolnej konfiguracji zestawu prezentowego pod choinkę za pomocą konfiguratora online! Przejdź na …

Nowość! Zabiegi łączone dla zabieganych!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, mamy świetną propozycję dla klientów którzy cenią sobie czas, a jednocześnie jakość usług w gabinecie kosmetycznym. 💎 Od sierpnia wprowadziliśmy zab…

Share this Post